HERNA pro VEŘEJNOST

 
 
 
 
 
 
Hena zůstává do odvolání zavřená! 
 
 
 
HERNA SE PO PRÁZDNINÁCH OPĚT OTEVÍRÁ OD ?. 2020! 
 
   

PONDĚLÍ 

15:00 - 18.00  OTEVŘENÁ HERNA 

ÚTERÝ 

16:00 - 18.00  OTEVŘENÁ HERNA

 

 

 

HERNA PRO VEŘEJNOST

Neboli "hřiště pod střechou" nabízí v každé roční době PROSTOR PRO HRANÍ MALÝCH I VĚTŠÍCH DĚTÍ, posezení a popovídání si, sdílení, výměnu zážitků a zkušeností. Také si u nás můžete odpočinout po procházce městem či nákupech. Dítě nakojit, nakrmit a přebalit. Dát si zde sraz s kamarádkou a vypít si kávu, zatímco si vaše děti pohrají.

 

Herna je vybavena mnoha hračkami, dřevěnou kuchyňkou, odstrkovadly a také velkým bazénkem se skluzavkou a kuličkami. V průběhu Vašeho pobytu u nás je možné  ZAPŮJČIT SI KNIHY  (z velkého výběru v naší knihovně - máme zde nejen dětské knihy, ale také mnoho odborných a různě tematicky zaměřených knih) a HRY PRO STARŠÍ DĚTI.

 

Můžete si přinést i svůj notebook a pracovat na jakémkoliv místě v herně. K dispozici je kvalitní WiFi připojení, ke kterému Vám rádi dáme heslo.

 

V kuchyňce si připravíte kávu (popř. caro) nebo čaj a je možnost zde ohřát i donesený oběd v mikrovlné troubě. Kuchyňka je dále vybavena rychlovarnou konvicí, myčkou a ledničkou - vše je pro vás k dispozici.

 

Za pěkného počasí je k dispozici i venkovní hřiště (veřejné hřiště Prahy 1).

 

Přijďte se k nám podívat! Těšíme se na Vás!

 

Vstupné je 50 Kč (40 Kč pro členy YMCA) pro celou rodinu na jeden den.

Příspěvek na kávu a čaj je dobrovolný.

 

 

NAŠE HERNA A KUCHYŇKA

Kontakt

RODINNÉ CENTRUM YMCA Vedoucí centra
Mgr. Aneta Žďárská
Haštalská 21
Praha 1, 110 00 Nové Město
774 409 660
rcymca@praha.ymca.cz